Γραφεία - Παραρτήματα - Κόμβοι

Σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό, εκλογές για τα Γραφεία (Παραρτήματα) γίνονται κάθε φθινόπωρο


 

2021-2022

Γραφείο Αττικής: 
Δήμητρα Σκέμπη (συντονίστρια)
Χριστίνα Στουραΐτη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Κατερίνα Αλεξάκη (γραμματέας)
Αναστασία Κουλαλόγλου (μέλος)
Δήμητρα Νικολοπούλου (μέλος)
Γιώργος Μόσχος (αναπληρωματικό μέλος)
Βασίλης Κλησιάρης (αναπληρωματικό μέλος)

Γραφείο Βόρειας Ελλάδας: 
Γιάννα Τσόκου (συντονίστρια)
Αρετή Κονδυλίδου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Ιωάννα Λιούτσια (γραμματέας)
Γαρυφαλλιά Χατζησαββίδου (μέλος)

Γραφείο Κεντρικής Ελλάδας: 
Ειρήνη Γκότση (συντονίστρια)
Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Ασημένια Μισιρλή (γραμματέας)
Εύα Τσαρμακλιώτη (μέλος)
Φωτεινή Σπανού (μέλος)

Γραφείο Αχαΐας
Γιούλη Δούβου (συντονίστρια)
Διονυσία Ασπρογέρακα (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Κατερίνα Στεφάνου (γραμματέας)

Γραφείο Κέρκυρας: 
Φωτεινή Δημουλή (συντονίστρια)
Ευγενία Ζάγουρα (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Βίκυ Γκανάτσιου (γραμματέας)
Ελένη Ζάγουρα (μέλος)


Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιάλειας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας: Πηνελόπη Καζακώνη
Τοπικός Σύνδεσμος Βοιωτίας:  Ασημίνα Αθανασίου
Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων, Άρτας, Πρέβεζας: Δημήτρης Κονετάς 
Τοπικός Σύνδεσμος Κοζάνης, Έβρου, Ροδόπης: Αναστασία Πάτσιου
Τοπικός Σύνδεσμος Λάρισας, Πιερίας: Ειρήνη Γκότση
Τοπικοί Σύνδεσμοι Λέσβου, Χίου, Σάμου: Διονύσης Παύλου, Βέρα Κωφοπούλου, Ευαγγελία Τσολάκη
Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
Τοπικός Σύνδεσμος Ρόδου, Κω: Μαρία Κλαδάκη
Τοπικός Σύνδεσμος Σερρών, Καβάλας, Κιλκίς: Γιάννης Πούλιος 
Τοπική Σύνδεσμος Τρικάλων, Καρδίτσας, Μαγνησίας, Κυκλάδων: Σόνια Ντόβα
Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
Τοπικός Σύνδεσμος Κρήτης: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
  


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΤΗ
Αττική
2020-2021: Νάντια Κατή (συντονίστρια), Δήμητρα Σκέμπη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Χριστίνα Στουραΐτη (γραμματέας), Μελίνα Πλαστή (μέλος), Δέσποινα Μιτσιάλη (μέλος), Μαρία Παυλίδη (αναπληρωματικό μέλος)
2019-2020: Νάντια Κατή (συντονίστρια), Μαρία Παυλίδη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Δέσποινα Μιτσιάλη (γραμματέας), Μαρία Μπαρέλου (μέλος) 
2018-2019: Αναστασία Νικηταρά (Συντονίστρια), Μαρία Μπαρέλου (αναπληρώτρια συντονίστρια),  Δέσποινα Μιτσιάλη (γραμματέας), Νικολέττα Δημοπούλου (μέλος), Μαρία Παυλίδη (μέλος),  Ελισάβετ Θεοδώρου (αναπληρωματικό μέλος),  Νάντια Κατή (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Μαρία Μπαρέλου (συντονίστρια), Δέσποινα Μητσιάλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αναστασία Νικηταρά (γραμματέας), Δημήτρης Μαυρέας (αναπληρωματικό μέλος), Λουίζα Νικολάου (αναπληρωματικό μέλος)
2015-2017: Χαρά Τσουκαλά (συντονίστρια), Λουίζα Νικολάου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2013-2015: Σόνια Μολογούση (συντονίστρια) , Ηρώ Ποταμούση (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2011-2013: Δημήτρης Μαυρέας (συντονιστής)
2010-2011: Μαίρη Καλδή (συντονίστρια)

Βορ. Ελλάδα
2020-2021: Γιάννα Τσόκου (συντονίστρια), Αρετή Κονδυλίδου (αναπληρώτρια συντονίστρια), Ιωάννα Λιούτσια (γραμματέας), Αγάπη Χουζουράκη (μέλος), Γαρυφαλλιά Χατζησαββίδου (μέλος)
2019-2020: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (Συντονίστρια), Αφροδίτη Ρίζου (Αναπληρώτρια Συντονίστρια), Γιούλη Αλεξίου (Γραμματέας), Γιάννα Τσόκου (Μέλος), Ειρήνη Μαρνά (Μέλος), Ευγενία Γραμμένου (Αναπληρωματικό Μέλος)
2018-2019: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (Συντονίστρια), Γιώργος Φράγκογλου (αναπληρωτής συντονιστής), Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Αφροδιτη Μαδίκα (μέλος), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιάννα Τσόκου (αναπληρωματικό μέλος), Στέλλα Κοντού (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (συντονίστρια), Γιάννα Τσόκου (αναπληρώτρια συντονίστρια) Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιώργος Φράγκογλου (μέλος), Κυριακή Στεφάνου (αναπληρωματικό μέλος)
Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά 
 2016-2017: Koldo Vío (συντονιστής) Βάϊα Σπυρέλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Κυριακή Στεφάνου (γραμματέας), Χαρά Λιόλιου Ελένη Παπαγεωργίου, Εύη Χατζημητάκου 

Κεντρική Ελλάδα
2020-2021: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Ασημένια Μισιρλή (γραμματέας), Εύα Τσαρμακλιώτη (αναπληρωματικό μέλος)
2019-2020: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Εύα Τσαρμακλιώτη (γραμματέας), Ελένη Ποζιού (μέλος), Βάσω Γκουγκαρά (μέλος)
2018-2019:  Αντονέλλα Χήρα (Συντονίστρια), Αρτέμιος Αρκουμάνης (αναπληρωτής συντονιστής), Αχίλλειος Κουτελίδας (γραμματέας)
2017-2018: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Αγλαία Νάκα (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αχιλλέας Κουτελίδας (γραμματέας)
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λάρισας: Αγλαΐα Νάκα
2013-2017: Χριστίνα Κρίθαρη (συντονίστρια), Αντονέλλα Χήρα (αναπληρώτρια συντονίστρια)

Δωδεκάνησα
2006-2016: Σπύρος Παπασιδέρης (συντονισμός), Κωνσταντίνος Μανής, Μαρία Φυτανίδου 

Κρήτη
​2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
​2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2006-2010: Κλειώ Φανουράκη (συντονισμός), Αγγελική Ζαχαράτου, Αντώνης Περαντωνάκης, Πόπη Δασκαλάκη, Ζαχαρίας Κατσακός, Σοφία Κονταξάκη, Σοφία Τσαντηράκη, Δημήτρης Καζιάλες, Ελένη Κοντουδάκη 

Κέρκυρα
2020-2021: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2019-2020: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2018-2019: Ευγενία Ζάγουρα (Συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2017-2018: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2015-2017: Ευγενία Ζάγουρα (συντονισμός) 
2005-2015: Μαργαρίτα Απέργη (συντονισμός)

Χίος
2020-2021 Τοπικός σύνδεσμος: Μαρία Ρεβελάκη
2006-2015: Ειρήνη Σταμούλη (συντονισμός) 

Αχαΐα
2020-2021: Γιούλη Δούβου (συντονίστρια), Διονυσία Ασπρογέρακα (αναπληρώτρια συντονίστρια), Κατερίνα Στεφάνου (γραμματέας)
2019-2020: Κατερίνα Στεφάνου (συντονίστρια), Διονυσία Ασπρογέρακα (αναπληρώτρια συντονίστρια), Καλλιόπη Βούλγαρη (γραμματέας), Χρήστος Μπουρνάκας (μέλος)
2018-2019: Κατερίνα Στεφάνου (συντονίστρια), Κωνσταντίνα Τσιράκη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Καλλιόπη Βούλγαρη (γραμματέας), Πάνος Βασιλόπουλος (μέλος), Νίκη Φραγκέλλη (μέλος)
2017-2018: Κατερίνα Στεφάνου (συντονισμός), Γιούλη Δούβου (αναπληρωτής συντονιστής), Γιάννης Βλάχος, (γραμματέας), Παναγιώτης Βασιλόπουλος, Κωνσταντίνα Τσιράκη
Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιαλείας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
 2006-2017: Διονυσία Ασπρογέρακα (συντονισμός), Γιούλη Δούβου 

Αργολίδα
2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 

Αρκαδία
2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
​2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 

Ιωάννινα
​​2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 

Θεσπρωτία
​2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 

Λέσβος
2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου, Βέρα Κωφοπούλου, Ευαγγελία Τσολάκη
​2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου

Λακωνία
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λακωνίας: Θάλεια Λαμπρινού 

Μεσσηνία
​​2020-2021 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
2019-2020 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
2018-2019 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
2017-2018 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου

Φωκίδα
​2020-2021 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
​2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή

Δραμα
​2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά

Ροδόπη 
2019-2020 Τοπικός Σύνδεσμος Ροδόπης: Μαρία Ζωγραφάκη