Γραφεία - Παραρτήματα - Κόμβοι

Σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό, εκλογές για τα Γραφεία (Παραρτήματα) γίνονται κάθε φθινόπωρο


 

2020-2021

Γραφείο Αττικής: 

Νάντια Κατή (συντονίστρια)
Δήμητρα Σκέμπη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Χριστίνα Στουραΐτη (γραμματέας)
Μελίνα Πλαστή (μέλος)
Δέσποινα Μιτσιάλη (μέλος)
Μαρία Παυλίδη (αναπληρωματικό μέλος)

Γραφείο Βόρειας Ελλάδας: 
Γιάννα Τσόκου (Συντονίστρια)
Αρετή Κονδυλίδου (Αναπληρώτρια Συντονίστρια)
Ιωάννα Λιούτσια (Γραμματέας)
Αγάπη Χουζουράκη (Μέλος)
Γαρυφαλλιά Χατζησαββίδου (Μέλος)

Γραφείο Κεντρικής Ελλάδας: 
Αντονέλλα Χήρα ( συντονίστρια)
Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Ασημένια Μισιρλή ( γραμματέας)
Εύα Τσαρμακλιώτη (αναπληρωματικό μέλος)

Γραφείο Αχαΐας
Γιούλη Δούβου (συντονίστρια)
Διονυσία Ασπρογέρακα (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Κατερίνα Στεφάνου (γραμματέας)

Γραφείο Κέρκυρας: 
Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια)
Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Μαρία Διβανέ (γραμματέας)


Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιάλειας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 
Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη
Τοπικός Σύνδεσμος Αττικής: Κατερίνα Αλεξιάδη
Τοπικός Σύνδεσμος Αχαΐας: Καλλιόπη Βούλγαρη
Τοπικός Σύνδεσμος Βοιωτίας:  Ασημίνα Αθανασίου
Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά 
Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
Τοπικός Σύνδεσμος Καρδίτσας: Γεωργία-Κωνσταντίνα Καραγιάννη
Τοπικοί Σύνδεσμοι Κέρκυρας: Ευγενία Ζάγουρα, Φωτεινή Βάσιου-Δημουλή
Τοπικός Σύνδεσμος Λάρισας: Αγλαΐα Νάκα
Τοπικός Σύνδεσμος Θεσσαλονίκης: Αφροδίτη Ρίζου
Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
Τοπικός Σύνδεσμος Κοζάνης: Αναστασία Πάτσιου
Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
Τοπικός Σύνδεσμος Ροδόπης: Μαρία Ζωγραφάκη
Τοπικός Σύνδεσμος Σερρών: Γιάννης Πούλιος 
Τοπικός Σύνδεσμος Τρικάλων: Αντονέλλα Χήρα
Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
  


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΤΗ
Αττική
2019-2020: Νάντια Κατή (συντονίστρια), Μαρία Παυλίδη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Δέσποινα Μιτσιάλη (γραμματέας), Μαρία Μπαρέλου (μέλος) 
2018-2019: Αναστασία Νικηταρά (Συντονίστρια), Μαρία Μπαρέλου (αναπληρώτρια συντονίστρια),  Δέσποινα Μιτσιάλη (γραμματέας), Νικολέττα Δημοπούλου (μέλος), Μαρία Παυλίδη (μέλος),  Ελισάβετ Θεοδώρου (αναπληρωματικό μέλος),  Νάντια Κατή (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Μαρία Μπαρέλου (συντονίστρια), Δέσποινα Μητσιάλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αναστασία Νικηταρά (γραμματέας), Δημήτρης Μαυρέας (αναπληρωματικό μέλος), Λουίζα Νικολάου (αναπληρωματικό μέλος)
2015-2017: Χαρά Τσουκαλά (συντονίστρια), Λουίζα Νικολάου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2013-2015: Σόνια Μολογούση (συντονίστρια) , Ηρώ Ποταμούση (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2011-2013: Δημήτρης Μαυρέας (συντονιστής)
2010-2011: Μαίρη Καλδή (συντονίστρια)

Βορ. Ελλάδα
2019-2020: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (Συντονίστρια), Αφροδίτη Ρίζου (Αναπληρώτρια Συντονίστρια), Γιούλη Αλεξίου (Γραμματέας), Γιάννα Τσόκου (Μέλος), Ειρήνη Μαρνά (Μέλος), Ευγενία Γραμμένου (Αναπληρωματικό Μέλος)
2018-2019: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (Συντονίστρια), Γιώργος Φράγκογλου (αναπληρωτής συντονιστής), Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Αφροδιτη Μαδίκα (μέλος), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιάννα Τσόκου (αναπληρωματικό μέλος), Στέλλα Κοντού (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (συντονίστρια), Γιάννα Τσόκου (αναπληρώτρια συντονίστρια) Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιώργος Φράγκογλου (μέλος), Κυριακή Στεφάνου (αναπληρωματικό μέλος)
Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά 
 2016-2017: Koldo Vío (συντονιστής) Βάϊα Σπυρέλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Κυριακή Στεφάνου (γραμματέας), Χαρά Λιόλιου Ελένη Παπαγεωργίου, Εύη Χατζημητάκου 

Κεντρική Ελλάδα
2019-2020: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Εύα Τσαρμακλιώτη (γραμματέας), Ελένη Ποζιού (μέλος), Βάσω Γκουγκαρά (μέλος)
2018-2019:  Αντονέλλα Χήρα (Συντονίστρια), Αρτέμιος Αρκουμάνης (αναπληρωτής συντονιστής), Αχίλλειος Κουτελίδας (γραμματέας)
2017-2018: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Αγλαία Νάκα (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αχιλλέας Κουτελίδας (γραμματέας)
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λάρισας: Αγλαΐα Νάκα
2013-2017: Χριστίνα Κρίθαρη (συντονίστρια), Αντονέλλα Χήρα (αναπληρώτρια συντονίστρια)

Δωδεκάνησα
2006-2016: Σπύρος Παπασιδέρης (συντονισμός), Κωνσταντίνος Μανής, Μαρία Φυτανίδου 

Κρήτη
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2006-2010: Κλειώ Φανουράκη (συντονισμός), Αγγελική Ζαχαράτου, Αντώνης Περαντωνάκης, Πόπη Δασκαλάκη, Ζαχαρίας Κατσακός, Σοφία Κονταξάκη, Σοφία Τσαντηράκη, Δημήτρης Καζιάλες, Ελένη Κοντουδάκη 

Κέρκυρα
2019-2020: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2018-2019: Ευγενία Ζάγουρα (Συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2017-2018: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2015-2017: Ευγενία Ζάγουρα (συντονισμός) 
2005-2015: Μαργαρίτα Απέργη (συντονισμός)

Χίος
2006-2015: Ειρήνη Σταμούλη (συντονισμός) 

Αχαία
2018-2019:  Κατερίνα Στεφάνου (Συντονίστρια), Κωνσταντίνα Τσιράκη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Καλλιόπη Βούλγαρη (γραμματέας), Πάνος Βασιλόπουλος (μέλος), Νίκη Φραγκέλλη (μέλος)
2017-2018: Κατερίνα Στεφάνου (συντονισμός), Γιούλη Δούβου (αναπληρωτής συντονιστής), Γιάννης Βλάχος, (γραμματέας), Παναγιώτης Βασιλόπουλος, Κωνσταντίνα Τσιράκη
Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιαλείας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
 2006-2017: Διονυσία Ασπρογέρακα (συντονισμός), Γιούλη Δούβου 

Αργολίδα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 

Αρκαδία
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 

Ιωάννινα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 

Θεσπρωτία
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 

Λέσβος
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου

Λακωνία
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λακωνίας: Θάλεια Λαμπρινού 

Μεσσηνία
2018-2019 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
2017-2018 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου

Φωκίδα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή

Δραμα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά