Γραφεία - Παραρτήματα - Κόμβοι


 

2019-2020

Γραφείο Αττικής: 
Νάντια Κατή (συντονίστρια)
Μαρία Παυλίδη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Μαρία Μπαρέλου (γραμματέας)
Δέσποινα Μιτσιάλη (μέλος)

Γραφείο Βόρειας Ελλάδας: 
Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (συντονίστρια)
Αφροδίτη Ρίζου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Γιούλη Αλεξίου (γραμματέας)
Ειρήνη Μαρνά (μέλος)
Γιάννα Τσόκου (μέλος)
Ευγενία Γραμμένου (αναπληρωματικό μέλος)

Γραφείο Κεντρικής Ελλάδας: 
Αντονέλλα Χήρα( συντονίστρια)
Γεωργία Κωνσταντία Καραγιάννη (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Εύα Τσαρμακλιώτη (γραμματέας)
Ελένη Ποζιού (μέλος)
Βάσω Γκουγκαρά (μέλος)

Γραφείο Αχαΐας
Διονυσία Ασπρογέρακα (συντονίστρια)
Κατερίνα Στεφάνου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Καλλιόπη Βούλγαρη (γραμματέας)
Χρήστος Μπουρνάκας (μέλος)

Γραφείο Κέρκυρας: 
Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια)
Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια)
Μαρία Διβανέ (γραμματέας)


Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιάλειας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 
Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά 
Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης

  


ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΕΤΗ
Αττική
2018-2019: Αναστασία Νικηταρά (Συντονίστρια), Μαρία Μπαρέλου (αναπληρώτρια συντονίστρια),  Δέσποινα Μιτσιάλη (γραμματέας), Νικολέττα Δημοπούλου (μέλος), Μαρία Παυλίδη (μέλος),  Ελισάβετ Θεοδώρου (αναπληρωματικό μέλος),  Νάντια Κατή (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Μαρία Μπαρέλου (συντονίστρια), Δέσποινα Μητσιάλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αναστασία Νικηταρά (γραμματέας), Δημήτρης Μαυρέας (αναπληρωματικό μέλος), Λουίζα Νικολάου (αναπληρωματικό μέλος)
2015-2017: Χαρά Τσουκαλά (συντονίστρια), Λουίζα Νικολάου (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2013-2015: Σόνια Μολογούση (συντονίστρια) , Ηρώ Ποταμούση (αναπληρώτρια συντονίστρια)
2011-2013: Δημήτρης Μαυρέας (συντονιστής)
2010-2011: Μαίρη Καλδή (συντονίστρια)

Βορ. Ελλάδα
2018-2019: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (Συντονίστρια), Γιώργος Φράγκογλου (αναπληρωτής συντονιστής), Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Αφροδιτη Μαδίκα (μέλος), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιάννα Τσόκου (αναπληρωματικό μέλος), Στέλλα Κοντού (αναπληρωματικό μέλος)
2017-2018: Αντιγόνη Τσαρμποπούλου (συντονίστρια), Γιάννα Τσόκου (αναπληρώτρια συντονίστρια) Ειρήνη Μαρνά (γραμματέας), Γιάννης Πουταχίδης (μέλος), Γιώργος Φράγκογλου (μέλος), Κυριακή Στεφάνου (αναπληρωματικό μέλος)
Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά 
 2016-2017: Koldo Vío (συντονιστής) Βάϊα Σπυρέλη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Κυριακή Στεφάνου (γραμματέας), Χαρά Λιόλιου Ελένη Παπαγεωργίου, Εύη Χατζημητάκου 

Κεντρική Ελλάδα
2018-2019:  Αντονέλλα Χήρα (Συντονίστρια), Αρτέμιος Αρκουμάνης (αναπληρωτής συντονιστής), Αχίλλειος Κουτελίδας (γραμματέας)
2017-2018: Αντονέλλα Χήρα (συντονίστρια), Αγλαία Νάκα (αναπληρώτρια συντονίστρια), Αχιλλέας Κουτελίδας (γραμματέας)
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λάρισας: Αγλαΐα Νάκα
2013-2017: Χριστίνα Κρίθαρη (συντονίστρια), Αντονέλλα Χήρα (αναπληρώτρια συντονίστρια)

Δωδεκάνησα
2006-2016: Σπύρος Παπασιδέρης (συντονισμός), Κωνσταντίνος Μανής, Μαρία Φυτανίδου 

Κρήτη
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2006-2010: Κλειώ Φανουράκη (συντονισμός), Αγγελική Ζαχαράτου, Αντώνης Περαντωνάκης, Πόπη Δασκαλάκη, Ζαχαρίας Κατσακός, Σοφία Κονταξάκη, Σοφία Τσαντηράκη, Δημήτρης Καζιάλες, Ελένη Κοντουδάκη 

Κέρκυρα
2018-2019: Ευγενία Ζάγουρα (Συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2017-2018: Ευγενία Ζάγουρα (συντονίστρια), Φωτεινή Δημουλή (αναπληρώτρια συντονίστρια), Μαρία Διβανέ (γραμματέας)
2015-2017: Ευγενία Ζάγουρα (συντονισμός) 
2005-2015: Μαργαρίτα Απέργη (συντονισμός)

Χίος
2006-2015: Ειρήνη Σταμούλη (συντονισμός) 

Αχαία
2018-2019:  Κατερίνα Στεφάνου (Συντονίστρια), Κωνσταντίνα Τσιράκη (αναπληρώτρια συντονίστρια), Καλλιόπη Βούλγαρη (γραμματέας), Πάνος Βασιλόπουλος (μέλος), Νίκη Φραγκέλλη (μέλος)
2017-2018: Κατερίνα Στεφάνου (συντονισμός), Γιούλη Δούβου (αναπληρωτής συντονιστής), Γιάννης Βλάχος, (γραμματέας), Παναγιώτης Βασιλόπουλος, Κωνσταντίνα Τσιράκη
Τοπικός Σύνδεσμος ​Αιγιαλείας: Άρτεμις Παπακωνσταντινοπούλου 
 2006-2017: Διονυσία Ασπρογέρακα (συντονισμός), Γιούλη Δούβου 

Αργολίδα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Χανίων: Χρήστος Ραχιώτης, Νεκτάριος Ξανθουδάκης
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αργολίδας: Ελπίδα Κομιανού 

Αρκαδία
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Αρκαδίας: Πηνελόπη Καζακώνη 

Ιωάννινα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Ιωαννίνων: Δημήτρης Κονετάς 

Θεσπρωτία
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Θεσπρωτίας: Χριστόδουλος Κωτσίνας 

Λέσβος
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λέσβου: Διονύσης Παύλου

Λακωνία
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Λακωνίας: Θάλεια Λαμπρινού 

Μεσσηνία
2018-2019 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου
2017-2018 Τοπικοί Σύνδεσμοι Μεσσηνίας: Δήμητρα Τζανετάκη, Γεωργία Τζήλου

Φωκίδα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Φωκίδας: Ασημένια Μισιρλή

Δραμα
2018-2019 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά
2017-2018 Τοπικός Σύνδεσμος Δράμας: Ειρήνη Μαρνά